Biz Kimiz?

Tesla UPS Elektrik Elektronik San. Tic. Ltd. Şti.; sektörde faaliyet gösteren yerli ve yabancı üretici firmalarda 15 yıldan fazla deneyimi bulunan Elektrik Mühendisi Hasan DOĞAN (EMO Sicil No: 37302) tarafından 2020 yılında kurulan ve ithal ürünler başta olmak üzere, marka-bağımsız tüm Kesintisiz Güç Kaynaklarının (UPS) arıza tespiti ve onarımı, koruyucu bakımı, kurulum, montaj ve devreye alma hizmetlerini, UPS ve diğer Güç Elektroniği ürünlerinin Proje/Danışmanlık, Satış ve Satış Sonrası Hizmetlerini veren konusunda uzman bir firmadır.

Vizyonumuz

Marka ve modelden bağımsız olarak, teknolojisi ve gücü ne olursa olsun, ithal ve yerli üretim, piyasada bulunan bütün Kesintisiz Güç Kaynaklarının, başta arıza tespiti ve onarımı olmak üzere, koruyucu bakımı, akü ve diğer ömürlü parçalarının tedarik ve değişimini, kurulum ve devreye alma hizmetlerini en ekonomik ve kaliteli şekilde sunmaktır.

Sektördeki yeni teknolojileri takip ederek, marka-bağımsız Teknik Servis yetkinliğimizi sürekli geliştirmek, mevcut teknolojilerdeki bilgi ve tecrübelerimizi güncel tutmak, iş süreçlerinde en yeni yöntemleri uygulamak ve sürekli geliştirmek, çözüm odaklı çalışmak, en kısa sürede Teknik Destek, müdahale, arıza tespiti ve çözüm sağlamak; taahhütlerine sadık, sürekli müşterisinin güvenini kazanan, örnek gösterilen ve tavsiye edilen, sürekli büyüyen bir firma olmaktır.

UPS ve diğer Güç Elektroniği ürünlerinin Satış öncesi Teknik Destek, Proje/Danışmanlık, Satış ve Satış Sonrası Hizmetlerini, Enerji Kalitesi ve Altyapısı Danışmanlığı, Endüstriyel UPS, Redresör ve Akü çözümü ve uygulamaları, Akü Kapasite Testleri, Termal Görüntüleme, Enerji Kalitesi ve Topraklama Ölçümü ve diğer tüm teknik hizmetleri sağlamaktır.

Şirket Profili

Tesla-UPS Kesintisiz Güç Kaynakları, UPS sektöründe, yabancı ve yerli üreticilerde 20 yıldan fazla iş deneyimine sahip, Mühendis/Tekniker/Teknisyen kadrosundan oluşan, 2020 yılında kurulmuş, özellikle ithal ve yerli üretim Kesintisiz Güç Kaynaklarının (UPS), arıza tespiti ve onarımı, koruyucu bakımı ve diğer Teknik Servis Hizmetlerinde faaliyet gösteren bir firmadır.

Tesla UPS, Dünyanın en büyük UPS üreticisi EATON UPS’lerinin Yetkili Satış ve Servis Bayisidir.

Tesla-UPS, dünyanın önde gelen UPS üreticilerinin ve yerli üreticilerin bütün ürünlerine; uygun müdahale ve kesin doğrulukta arıza tespiti yapan, stoktan ya da dünya çapında yedek parça lojistik ağı ile çözüm sağlayan TÜRKİYE’DE TEK UPS TEKNİK SERVİS FİRMASIDIR.​

Tesla-UPS, Teknik Servis Hizmetlerinin yanında, UPS ve Akü konusunda Satış öncesi Teknik Destek ve Danışmanlık, Proje/Taahhüt, Satış ve Satış Sonrası Hizmetlerini sağlayan; Endüstriyel UPS, Redresör ve Akü konusunda Satış öncesi, Satış ve Satış sonrası destek sağlayan, Enerji Kalitesi Danışmanlık, Güç Kalitesi ve Topraklama Ölçümü, Termal Görüntüleme, Akü Kapasite Testi ve diğer Güç Elektroniği ürünlerinin Proje Danışmanlık, Satış ve Satış Sonrası Teknik Hizmetlerini sunan GÜÇ KALİTESİ UZMANI BİR FİRMADIR.