Kesintisiz Güç Kaynağı - UPS Arıza Tespiti ve Onarım

Tesla UPS Ltd. Şti.; ithal ya da yerli üretim Kesintisiz Güç Kaynaklarının (UPS) arıza tespitinde, detay arıza uyarı ve bilgilerine ulaşıp donanım sağlamlık testlerini yaparak arızalı yedek parça ya da parçaları kesin olarak tespit eder ve sadece arızanın çözümü için olmayıp, cihazın uzun yıllar sorunsuz çalışması için yapılması gereken işlemleri bildirerek, yedek parça temini ve montajını yapıp sorunu kalıcı olarak çözer.

Tesla UPS Ltd. Şti.; arıza tespiti ve onarımlarda sunduğu çözümler ile ideal çalışma ortamı koşulları, periyodik olarak yapılması gereken koruyucu bakımlar ve ömürlü malzemelerin değişim süreleri ile ilgili detaylı rapor sunarak cihazın uzun yıllar sorunsuz çalışmasını garanti eder.

Tesla UPS Ltd. Şti.; arızalı parçaların onarımı mümkün olduğunda onarım maliyetini düşürerek, ilk olarak en ekonomik çözümü sağlamaya çalışır. Bunun mümkün olmadığı durumlarda yedek parçayı temin ederek çözüm sağlar.

Kesintisiz Güç Kaynağı - UPS Koruyucu Periyodik Bakım

Tesla UPS Ltd. Şti.; ithal ya da yerli üretim Kesintisiz Güç Kaynaklarının (UPS) koruyucu bakımlarını tam donanımlı ve eksiksiz olarak gerçekleştirerek detaylı olarak rapor eder ve cihazın çalışma bilgilerini, ömürlü parça değişim süresi ve zamanını, ortam ya da altyapı ile ilgili durumunu detaylı olarak bildirip, kesintiye ihtimal vermeyecek şekilde akülerin enerji altında tek tek iç direnç ölçümlerini ve durumunu detaylı olarak yapar ve rapor olarak sunar.

Tesla UPS Ltd. Şti.; bakım öncesi, sırası ve sonrasında kesinti riskini ortadan kaldıracak önlemleri alır, gerekli şartlar sağlandıktan sonra koruyucu bakım çalışmasını yapar, kesinti riskini ortaya çıkaracak tüm durumlardan kaçınır/bertaraf eder, müşteri bilgisi dahilinde olmayan müdahale ve manevrada bulunmaz, risk gördüğü durumda müşteriye detaylı olarak raporlar ve müşterinin onayı olmadan çalışma yapmaz.

Kesintisiz Güç Kaynağı - UPS Kurulum/Devreye Alma

Tesla UPS Ltd. Şti.; ithal ya da yerli üretim Kesintisiz Güç Kaynaklarının (UPS) montaj, kurulum ya da devreye alma çalışmalarını eksiksiz olarak yaparak, çalışma ortamı ya da yük tipi ve durumu ile ilgili bilgilerini detaylı rapor sunarak, periyodik yapılması gereken koruyucu bakımlar ve ömürlü parçaların değişim süreleri ve zamanlarını bildirerek sistemin uzun yıllar sorunsuz çalışmasını garanti eder.

Tesla UPS Ltd. Şti.; montaj, kurulum ve devreye alma sırasında uygun donanım, araç ve gereçleri kullanarak sistemin uzun yıllar sorunsuz çalışmasını sağlayacak şekilde, devreye alma sonrası olası tüm çalışma durumlarını test ederek, olası tüm risk ve olumsuz çalışma durumlarını ortadan kaldıracak şekilde kontrollerini ve ölçümlerini yaparak kurulum ve devreye alma çalışmasını tamamlar.

Diğer Hizmetlerimiz

Tesla UPS Ltd. Şti.; Kesintisiz Güç Kaynakları (UPS) başta olmak üzere diğer tüm Güç Elektroniği ürünlerinin (endüstriyel UPS, redresör, invertör, statik transfer anahtarı, dinamik UPS, statik voltaj regülatörü, statik frekans konvertörü, ​solar invertör, …vb.) diğer tüm Teknik Servis Hizmetlerini sağlayacak teknik altyapı ve yedek parça lojistik ağına sahiptir.

Tesla UPS Ltd. Şti.; standart ve endüstriyel UPS ve akü uygulamaları başta olmak üzere, diğer tüm Güç Elektroniği ürünlerinin Satış öncesi Teknik Destek, Satış ve Satış sonrası Teknik Servis Hizmetleri ile Enerji Kalitesi ve Enerji Altyapısı Danışmanlık, Proje Taahhüt, Güç Kalitesi ve Topraklama Ölçümü, Termal Görüntüleme, Akü Kapasite Testi, Yükleme Testi ve diğer tüm Teknik Servis Hizmetleri, yedek parça onarımı ya da teminini sağlayan, konusunda uzman Mühendis/Tekniker/Teknisyen kadrosundan oluşan, MARKA BAĞIMSIZ UPS ve GÜÇ KALİTESİ UZMANIDIR.